KONST / Litografier / Färglitografi 12837142
nr 1283 7142
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Yttersta Tvärgränd, Stockholm. Signerad, numrerad 50/250, ca 58x45 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:50:14
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
21 okt
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg